Black hat &White blouse

Cześć ! Jak Wam minął weekend? Bo mi bardzo szybko. Zapowiada się ciężki miesiąc. Już niedługo sesja-czyli coś co studenci lubią najbardziej.
Jestem zadowolona z mojej ostatniej wizyty u fryzjera, gdyż zdecydowałam się na prostowanie keratynowe.( Na zdjęciach jeszcze przed zabiegiem ).Falowane włosy od zawsze były moją zmorą, więc mam nadzieję, że w końcu będę mogła cieszyć się prostymi włosami. Jednak mycie włosów zwykłym szamponem w tym momencie odpada. Chętnie zaczerpnę informacji na temat pielęgnacji włosów po zabiegu od osób, które już takie prostowanie robiły wcześniej.
Dzisiaj klasyczna stylizacja w wersji black&white.
Pomysł na stylowy, miejski outfit. Pod koniec zaczął padać deszcz, ale udało się zrobić dużo ujęć. Wybrałam białą, stylową bluzkę, przedłużana z tyłu- świetnie współgra ze strzępionymi szortami. Połączenie elegancji i luzu. Łączenie stylów jest ostatnio modne i jak najbardziej akceptowalne. Na nogach mam rzymianki, które już od paru sezonów nie tracą powodzenia. Na lato są to idealne i uniwersalne buty. Do stylizacji wybrałam  klasyczne dodatki- kapelusz z dużym rondem-prezentuje się zjawiskowo na głowie każdej kobiety. okulary muchy i torebka z jednej z moich ulubionych sieciówek. 
Zapraszam do komentowania :)


 


 


 

 


| Bluzka, szorty, okulary, buty- Ooh La La | kapelusz-H&M | torebka- Mohito |Cytat na dziś:

"Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. 
Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?"

Copyright © 2014 Alicja Sart , Blogger